Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Klaipėdoje pasibaigė Lietuvos teniso sąjungos ir Olimpinio solidarumo projektas

2019-12-18

Šią savaitę Klaipėdoje įvyko jau ketvirtasis Lietuvos teniso sąjungos (LTS), Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK), Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ir Olimpinio Solidarumo projektas, kurio tikslas yra pagilinti teniso trenerių žinias apie vaikų ir jaunių tenisą, bei paskatinti teniso integraciją mokyklų ugdymo programose.

Klaipėdoje, LTS bendradarbiaujant su vaikų ir jaunimo teniso klubu „Tennis Star“, Klaipėdos teniso akademija ir Palangos teniso mokykla surengė mokymus 28 regiono teniso treneriams ir 13 kūno kultūros mokytojų.

Kursus vedė ITF ekspertas iš Prancūzijos Bernard Pestre, kuris turi daugiau nei 40 m. panašaus darbo patirties. Jis dalinosi savo žiniomis apie darbo su vaikais aspektus, šiuolaikinėmis 12-14 m. amžiaus tenisininkų treniruočių metodikomis.

Mokyklų ir darželių kūno kultūros mokytojams buvo pristatyta praktiškai kaip pritaikyti tenisą ugdymo programose, skatinant vaikų užimtumą ir vykdant edukaciją per sportą.

Įgyvendinant šį projektą liko paskutinis seminarų ciklas, kuris vyks lapkričio 26 – 28 dienomis, Vilniuje. Registracija į šiuos kursus bus paskelbta artimiausiu metu.