Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Kreipimasis dėl karo Ukrainoje ir jo paveiktų Ukrainos sportininkų

2022-03-16

Gerbiami LTS klubai – nariai,

Kreipiamės į Jus dėl karo Ukrainoje ir jo paveiktų Ukrainos sportininkų.
Kaip jau galbūt girdėjote, praėjusiomis savaitėmis LTS išsiuntė kreipimąsi į Ukrainos teniso federaciją, siūlydama pagalbą nuo Rusijos agresijos nukentėjusiems Ukrainos tenisininkams, treneriams, jų artimiesiems.
Informuojame, kad įvairiose Lietuvos teniso akademijose, mokyklose, klubuose jau treniruojasi pirmieji vaikai iš Ukrainos. Dėkojame visiems, ištiesusiems šiems asmenims pagalbos ranką.
Suprantame, kad artimiausioje ateityje tokių asmenų, gali būti gerokai daugiau. Į LTS ateinančių užklausų kiekis irgi auga. Prisidėti finansiškai prie pagalbos ukrainiečiams, deja, bet LTS galimybių neturi. Tačiau esame pasirengę atlikti reikiamus koordinavimo, bendradarbiavimo, informacijos pateikimo ir perdavimo darbus, sutelkiant visus, norinčius ir galinčius padėti nukentėjusiems ir kitaip, pagal galimybes prisidėti prie teikiamos pagalbos.
Šiuo metu, LTS valdybos sprendimu, nukentėjusieji sportininkai yra kviečiami dalyvauti LTS nacionaliniuose turnyruose, jie bus atleidžiami nuo LTS žaidėjo licencijos mokesčio.
Taip pat, rekomenduojame turnyrų organizatoriams atleisti šiuos sportininkus nuo turnyrų startinio mokesčio.
Siekiant įvertinti galimybes prisidėti, prašome Jūsų užpildyti nuorodoje esančią trumpą apklausą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdakCuwIyuabA1w6GHzEHL4RgE9zwV0HhZ6Tr2XSsO2v1We8A/viewform .
Gauta informacija padės įsivertinti tolimesnius pagalbos procesus, bendradarbiavimą su Jumis, kolegomis iš Ukrainos ir nukentėjusiaisiais.
Iš anksto dėkojame
LTS