Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Lietuvos teniso čempionatas – be netikėtumų

2022-08-04

Bernardinų parko teniso aikštyne Vilniuje vykstančiame Lietuvos teniso čempionate varžybų favoritai kol kas skina pergales. Į turnyro ketvirtfinalį pateko septyni aukščiausią reitingą turėję vyrų vienetų varžybų dalyviai. Vienintelis ketvirtuoju numeriu skirstytas Simonas Žukauskas pasitraukė iš varžybų dėl sveikatos problemų.

Tiesa, ne visi iš stipriausiųjų į ketvirtfinalį žengė tiesiausiu keliu. Pirmąjį reitingą turintis Tadas Babelis antrajame varžybų rate tik po įnirtingos trijų setų kovos – 6:4 6:7(6) 6:2 – įveikė Julių Adomavičių. Gerokai pasistengti teko ir pernai čempionato finale žaidusiam Ainiui Sabaliauskui, įveikusiam Tadą Tarasevičių 6:2 3:6 6:3.

Bene tituluočiausias čempionato žaidėjas jaunasis Edas Butvilas pirmuose varžybų ratuose didelio pasipriešinimo nesulaukė. Pirmame etape jis 6:0 6:0 įveikė Denisą Struk, o aštuntfinalyje 6:2 6:0 nugalėjo Julių Aleksandrovą. 

Moterų vienetų turnyre kol kas be kluptelėjimų žengia Patricija Paukštytė ir Emilija Tverijonaitė. 

Vyrų vienetų turnyro ketvirtfinaliai bus žaidžiami šiandien 11 val. Juose Tadas Babelis susitiks su Mantu Bugailiškiu, Edas Butvilas – su Tauru Mickumi, o Ainius Sabaliauskas – su Justu Trainausku. Paskutiniame ketvirtfinalyje įvyks brolių Juliaus ir Alekso Tverijonų akistata. 

Varžybų finalai vyks šeštadienį. 10 val. prasidės lemiama moterų vienetų turnyro akistata, o 12 val. startuos vyrų varžybų finalas. 

Lietuvos teniso čempionato prizų fondas – 5 tūkst. eurų.