Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Lietuvos teniso čempionatas pasibaigė dvigubomis L. Grigelio ir K. Bubelytės pergalėmis

2021-07-18

Laurynas Grigelis ir Klaudija Bubelytė ne tik apgynė Lietuvos čempionų vardus vyrų ir moterų vienetų turnyruose, tačiau tapo nugalėtojais ir dvejetų varžybose. Tiesa, gamtos išdaigos lemiamus dvejetų susitikimus tenisininkus privertė žaisti ant šiam metų laikui mažiau įprastos hard tipo dangos. Po šeštadienio popietę Vilniuje prapliupusios liūties Bernardinų sodo teniso aikštynai gana greitai tapo panašūs į atvirą baseiną. Todėl čempionato kovas tenisininkai pabaigė „SEB arenoje”.

Vyrų dvejetų turnyro finale L. Grigelis ir Tadas Babelis 6:3 6:4 įveikė Tomo Vaišės ir Felikso Sakalausko porą. Trečioji vieta atiteko Simonui Žukauskui ir Laurynui Adomavičiui.

Moterų turnyro lemiamame susitikime K. Bubelytė ir Patricija Paukštytė 6:3 6:1 nugalėjo Ivetą Daujotaitę ir Saulę Bilevičienę. Trečioje vietoje liko Smiltės Bakytės ir Liepos Šataitės duetas.

Šių metų Lietuvos teniso čempionato prizų fondą sudarė 5 tūkst. eurų.