Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

LTS generalinė sekretorė stažavosi ITF būstinėje Londone

2019-04-19

Lietuvos teniso sąjungos generalinė sekretorė Virginija Paliukaitė praėjusią savaitę stažavosi Tarptautinės teniso federacijos (ITF) būstinėje Londone. Čia ji susitiko su visų svarbiausių ITF padalinių – Komunikacijos, Tarptautinių santykių, Vystymo, Profesionalų ir jaunių turo, Daviso ir Federacijos taurių – atstovais.

„Tai buvo puiki patirtis ir galimybė susipažinti bei akis į akį pabendrauti su svarbiausius teniso pasaulio sprendimus priimančiais žmonėmis. Iš arti pamačiau kaip veikia ši milžiniška mašina. Esu tikra, kad ši stažuotė bus naudinga ateityje su ITF derinant pačius įvairius klausimus – nuo Daviso ir Federacijos taurės, iki senjorų, žmonių su negalia ar paplūdimio teniso”, – sako V. Paliukaitė.

Būdama Londone V. Paliukaitė susitiko ir su ITF prezidentu Davidu Haggerty.

„Su ponu Haggerty daugiausiai kalbėjome apie mums aktualiausius klausimus – Daviso taurės ir viso profesionalaus teniso reformas. Išgirdau aiškius argumentus, kodėl tarptautinė federacija elgiasi vienaip ar kitaip. Be to, pakviečiau ITF prezidentą Lietuvos teniso šimtmečio proga apsilankyti Lietuvoje. Labai gali būti, kad sulauksime šio vizito jau vasarą”, – pasakoja LTS generalinė sekretorė.

Anot jos, ITF teigiamai vertina įgyvendintą profesionalų teniso reformą. Sukurtos World tennis tour varžybos leidžia į profesionalų tenisą lengviau įsibrauti perspektyviausiems jauniems tenisininkams. Tai yra žingsnis, leidęs apjungti jaunių ir profesionalų tenisą.