Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Naujasis LTS partneris – „Decathlon“, reitinginių turnyrų turo kamuoliukas – „Artengo“

2021-08-30

Lietuvos teniso sąjunga (LTS) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su sporto ir laisvalaikio inventoriaus parduotuvių tinklu „Decathlon“. Bendrovė tapo oficialiu LTS reitinginių turnyrų turo partneriu, o „Artengo“ – oficialiu šio turo kamuoliuku.

Sutartis pasirašyta iki 2021 metų pabaigos, o per šį laikotarpį „Artengo“ kamuoliukai bus naudojami visose reitinginėse LTS organizuojamose varžybose – iš viso beveik dvejose dešimtyse turnyrų.

„Tai yra naujas ir kol kas Lietuvos teniso profesionalams ir mėgėjams menkai pažįstamas teniso inventoriaus gamintojas. Prieš pasirašant susitarimą įvairiems turnyrus rengiantiems klubams, akademijoms, mokykloms buvo leista išbandyti naujuosius kamuoliukus. Neišgirdome nė vieno nusiskundimo iš sportininkų ar trenerių. Todėl susitarimas su „Decathlon“ ir buvo pasirašytas“, – sako LTS generalinė sekretorė Virginija Paliukaitė. 

Pagal šį susitarimą LTS reitinginių turnyrų organizatoriai vienoms varžyboms galės užsisakyti iki 5 dėžių (360 vnt.) kamuoliukų – pusę šio kiekio jie gaus nemokamai.

„Artengo“ kamuoliukai bus naudojami ne tik reitinginiuose turnyruose, tačiau ir LTS programos „Nacionalinė treniruočių stovykla“ metu.