Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Netekome daugkartinės Lietuvos čempionės Mildos Sližytės

2021-12-02

Praėjusią savaitę netekome Mildos Sližytės – nuoširdaus ir paprasto žmogaus, o taip pat daugkartinės Lietuvos teniso čempionės. Lietuvos teniso sąjungos vardu siunčiame užuojautą Mildos Sližytės artimiesiems, draugams, bičiuliams ir visiems ją pažinojusiems. 

Kartu dalinamės gerbiamo Mindaugo Dagio parengtu atsisveikinimo su Milda Sližyte žodžiu.  

 

Atsisveikinant su teniso sporto meistre, daugkartine Lietuvos vienetų, dvejetų ir mišrių dvejetų čempione Milda Sližyte (1928 07 09 – 2021 11 26)

Milda Sližytė gimė Anykščiuose, tačiau augo ir gyveno Kaune. Pradėdama  studijas tuometiniame Kauno Kūno kultūros institute ji jau aktyviai žaidė tenisą ir studijuodama tapo daugkartine Lietuvos jaunimo bei moterų čempione.Daugelį metų ji atstovavo Lietuvos tenisui įvairiose Baltijos šalių ir kituose turnyruose bei čempionatuose. Baigusi Kūno kultūros institutą ji dirbo teniso trenere Kauno  J. Jablonskio  vidurinėje mokykloje, o nuo 1951 iki  1964 metų Milda 6 kartus tapo Lietuvos moterų, 12 kartų – moterų dvejetų ir 7 kartus – mišrių dvejetų čempione.

Baigusi žaisti Lietuvos teniso čempionatuose Milda toliau dirbo teniso trenere Kauno medicinos institute. Jos dėka tenisą pamėgo, o vėliau įvairiose Lietuvos vietose jį populiarino gausybė gydytojų. Be to, Milda ir toliau daug dirbo su Kauno vaikais.

Atsisveikindami su Milda Sližyte lenkiame galvas prieš šią kuklią, nepaprastai nuoširdžią ir tenisui be galo daug nusipelniusią Mokytoją, kurią labai mylėjo visi jos auklėtiniai ir bičiuliai.