Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Nuo kovo mėnesio pradedami organizuoti LTS reitinginiai turnyrai

2021-03-03

Informuojame, kad LTS Trenerių tarybos sprendimu nuo kovo mėnesio leidžiami organizuoti LTS reitinginiai U14, U16, U18, Suaugusių grupių turnyrai. Atsižvelgiant į dabartinę situaciją, turnyrų organizavimo ypatybės bus aptariamos su turnyro organizatoriais, LTS Administracija ir Trenerių taryba.

Tuo pačiu, remiantis ITF, Tennis Europe ir LR Vyriausybės nuostatomis dėl COVID-19, LTS parengė turnyrų organizavimo ir dalyvavimo jame gaires, su kuriomis prieš organizuojant ar vykstant į turnyrą turi susipažinti visos turnyro šalys ir taip pat atsakingai įsivertinti savo galimybes išpildyti esamus reikalavimus bei priimti atitinkamus sprendimus.

Bendrieji reikalavimai:

  • Turnyruose gali dalyvauti tik LTS reitingą turintys sportininkai;
  • Turnyro metu vietoje negali būti žiūrovų. Į turnyrą atvykstančius sportininkus gali lydėti tik 1 lydintis asmuo 1 žaidėjui (tas pats asamuo visomis turnyro dienomis). Tačiau 1 lydintis asmuo gali lydėti daugiau nei vieną sportininką. Jeigu sportininkas atvyksta į turnyrą su lydinčiu asmeniu, kuris lydi daugiau negu vieną sportininką, tokiu atveju, šio asmens lydimi sportininkai, gali pasilikti turnyro vietoje per kitus lydinčio asmenus lydimų sportininkų susitikimus.
  • Dėl kontaktų atsekamumo, visi atvykstantys į turnyro vietą turės būti registruojami. Taip pat, kartu su registracija, kiekvienam atvykstančiam asmeniui turi būti matuojama temperatūra, įvertinama sergamumo rizika. Už tai atsakingas bus turnyro paskirtas medicinos darbuotojas, kuris užtikrins COVID-19 reikalavimų ir rekomendacijų laikymąsi.

Daugiau informacijos šiose gairėse.

Taip pat primename, kad nuo spalio mėnesio į LTS turnyrus vietoj registracijos vietoje yra vykdoma registracija telefonu.

Nuotolinės registracijos į turnyrą tvarka. 

Planuojami kovo mėnesio turnyrai:

Daugiau informacijos paspaudus ant turnyro.