Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Rekomendacijos dėl dalyvavimo varžybose su Rusijos ir Baltarusijos tenisininkais, treneriais

2023-08-02

Lietuvos teniso sąjungos vykdomasis komitetas, atsižvelgdamas į Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos toliau vykdomą karinę agresiją prieš Ukrainą, teikia griežtas rekomendacijas Lietuvos teniso klubams, sportininkams, teniso treneriams, teniso teisėjams, administratoriams ir kitiems susijusiems asmenims:

  1. Nežaisti vienoje komandoje/poroje su Rusijos Federacijos ar Baltarusijos Respublikos piliečiais;
  2. Nesitreniruoti Rusijos Federacijoje ar Baltarusijos Respublikoje ir/arba nesitreniruoti su Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos treneriais;
  3. Netreniruoti sportininkų, turinčių Rusijos Federacijos ar Baltarusijos Respublikos pilietybę;
  4. Nedalyvauti turnyruose, varžybose ar renginiuose, kurie bus rengiami Rusijos Federacijoje ar Baltarusijos Respublikoje, o taip pat tuose, prie kurių organizavimo prisideda Rusijos Federacija ar Baltarusijos Respublika;
  5. Netarpininkauti Rusijos Federacijos ar Baltarusijos Respublikos piliečių atvykimui į Lietuvą ir neteikti raštų vizų išdavimo klausimais.

Nesilaikantiems rekomendacijų, Lietuvos teniso sąjunga sustabdys bet kokią teikiamą paramą, pagalbą ir bendradarbiavimą ne trumpesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui, taip pat neleidžiant dalyvauti ir nacionaliniuose ar Lietuvoje vykstančiuose tarptautiniuose turnyruose.

Nuoroda į oficialų dokumentą.