Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Savaitgalį Vilniuje Billie Jean King taurės turnyrui ruošėsi jauniausi jo dalyviai

2021-05-26

Praėjusį savaitgalį Vilniuje plušėjo vaikai, birželio viduryje vyksiančiame Billie Jean King taurės turnyre tenisininkėms padavinėsiantys kamuoliukus. SEB arenoje surengtoje vienos dienos stovykoje dalyvavo 45 jaunieji teniso entuziastai iš Vilniaus, Šiaulių, Molėtų, Kauno ir Klaipėdos.

Stovyklai vadovavę Vilniaus teniso akademijos treneriai Eimantas Gruzdas ir Julius Gotovskis supažindino stovyklos dalyvius su svarbiausiomis ballkids darbo taisyklėmis, daug dėmesio buvo skirta praktiniams užsiėmimams ir žaidimams.

Iš viso Vilniuje vyksiančiame Billie Jean King taurės turnyre kamuoliukus teniso žaidėjoms padavinės per 70 vaikų iš 17 Lietuvos teniso akademijų ir mokyklų.

Billie Jean King taurės turnyro aistros SEB arenoje Vilniuje virs šių metų birželio 15-19 d. Planuojama, jog į šias varžybas atvyks beveik 400 žmonių: žaidėjų, trenerių, teisėjų, aptarnaujančio personalo. Turnyre dėl 2 bilietų į aukštesnę varžybų grupę kausis 23 komandos: Alžyro, Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Bosnijos ir Hercogovinos, Botsvanos, Kipro, Ganos, Islandijos, Airijos, Kenijos, Kosovo, Maltos, Juodkalnijos, Namibijos, Nigerijos, Šiaurės Makedonijos, Norvegijos, Ruandos, Pietų Afrikos, Ugandos, Zimbabvės ir Lietuvos moterų teniso rinktinės. Ketinimų atvykti į varžybas atsisakė Kongo, Maroko, Madagaskaro ir Mauricijaus tenisininkės.