Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

„SEB arenoje“ ūžė Vaikų teniso festivalis

2024-05-09

Savaitgalį „SEB arenoje“ vyko Vilniaus teniso akademijos ir Lietuvos teniso sąjungos organizuota šventė „Vaikų teniso festivalis 2024“. Jau gražia tradicija tapęs renginys arenos kortuose šurmuliavo net 3 dienas, o įdomių ir naudingų veiklų jo metu atrasti galėjo ne tik būsimieji čempionai, tačiau ir jų tėveliai.

Mažiesiems tenisininkams buvo surengti vienetų ir dvejetų turnyrai U7, U9 ir U10 amžiaus grupėse, o juose dėl čempionų vardų iš viso rungėsi daugiau nei 100 dalyvių iš 15 Lietuvos teniso akademijų ir mokyklų.

Be to, sertifikuoti LTS treneriai vaikams rodė kaip taisyklingai atlikti apšilimą, vedė įvairias estafetes, žaidimus.

Šių metų festivalio naujovė – Povilo Stonkaus paskaita sportininkams ir jų tėveliams apie teniso taisyklių ypatumus, etiketą, tinkamą elgesį teniso kortuose.

„Suprantame, kad tėvai yra ypač svarbi tenisininkų ugdymo dalis. Ypač, kai kalbame apie pačius mažiausius sportininkus. Todėl stengiamės įtraukti juos į procesą, dalinamės informacija, kviečiame į diskusiją. Ši paskaita – vienas iš pirmųjų mūsų žingsnių ta kryptimi, o ateityje jų tikrai bus dar daugiau“, – sako Virginija Paliukaitė, LTS generalinė sekretorė.