Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Šiauliuose – Nacionalinės treniruočių programos stovykla

2019-12-18

Savaitgalį Šiauliuose vyko Nacionalinės treniruočių programos stovykla, kurioje dalyvavo 12 perspektyviausių jaunųjų tenisininkų iš įvairių šalies teniso akademijų, mokyklų ir klubų. Su 10 ir 11 metų amžiaus sportininkais stovykloje dirbo programos įgyvendinimą koordinuojantis treneris Šarūnas Kulnys, taip pat treneriai Rita Romencovienė ir Paulius Jurkėnas, o taip pat Tarptautinės teniso federacijos treneris Nickas Kelaidis.

„Aš manau, kad tai yra vienas svarbiausių Lietuvos teniso sąjungos projektų, kurio rezultatai ima ryškėti pastaraisiais metais. Štai, pavyzdžiui, jau tris metus iš eilės Lietuvos tenisininkai patenka į Europos teniso asociacijos rengiamus šešiolikmečių baigiamuosius sezono Masters turnyrus, kuriuose grumiasi po 8 pajėgiausius šios amžiaus grupės tenisininkus Europoje. Šiais metais turnyre turėjome net 3 lietuviškas pavardės. Galiu pasakyti, kad visi ar beveik visi tenisininkai, prasimušę į šias varžybas, yra dalyvavę ir Nacionalinės treniruočių programos stovyklose“, – pasakoja Š. Kyulnys.

Šiaulių teniso mokykloje vykusioje stovykloje kartu treniravosi vaikai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kėdainių ir Jonavos.

Lietuvos teniso sąjunga, kartu su Tarptautine teniso federacija, įgyvendina šį projektą nuo 2011 m.