Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Skelbiama registracija į LTS Eilinę konferenciją

2024-03-22

2024 m. balandžio 12 d. (penktadienis) šaukiama eilinė Lietuvos teniso sąjungos narių Konferencija.

Kviečiami dalyvauti LTS Vykdomojo komiteto ir sekretoriato nariai, trenerių taryba, teisėjų kolegija, narių-klubų Vadovai ar jų įgalioti asmenys. Į konferenciją gali registruotis du delegatai nuo nario-klubo. Registracijas prašome siųsti iki 2024 m. balandžio 8 d.

Paraiškos priimamos ir informacija suteikiama el. paštu info@tennis.lt

Taip pat, organizacijos yra kviečiamos Konferencijos metu atlikti pranešimą, pristatyti aktualius klausimus, pasidžiaugti klubo, miesto pasiekimais, idėjomis ir kt. arba registruoti nusipelniusius asmenis dėl apdovanojimų. Šios paraiškos yra priimamos iki 2024 m. balandžio 3 d.

SVARBU:

Konferencijoje LTS klubus-narius atstovaujantis bent vienas delegatas  privalo būti klubo Vadovas arba klubo valdybos narys, kuris yra registruotas Juridinių asmenų registre, atitinkamai kaip klubo vadovas arba valdybos narys. Priešingu atveju klubo balsas bus negaliojantis Konferencijoje. Prieš siunčiant delegatus labai prašome pasitikrinti duomenis.

Iš anksto informuojame, jog neįvykus šiai konferencijai, pakartotinė eilinė konferencija bus šaukiama 2024 m. gegužės 3 d.

PRIDEDAMA:

LTS eilinės konferencijos 2024 darbotvarkė
Registracijos forma į 2024 m. konferenciją
Registracijos forma dėl pranešimo 2024
Klubo teikimas dėl apdovanojimų 2024