Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Skelbiama registracija į LTS Eilinę konferenciją

2021-02-15

2021 m. gegužės 21 d. (penktadienis) šaukiama eilinė Lietuvos teniso sąjungos narių Konferencija.

Kviečiami dalyvauti LTS Vykdomojo komiteto ir sekretoriato nariai, trenerių taryba, teisėjų kolegija, narių-klubų Vadovai ar jų įgalioti asmenys. Į konferenciją gali registruotis du delegatai nuo nario-klubo. Registracijas prašome siųsti iki 2021 m. gegužės 14 d.

Paraiškos priimamos ir informacija suteikiama el. paštu info@tennis.lt

Taip pat, organizacijos yra kviečiamos Konferencijos metu atlikti pranešimą, pristatyti aktualius klausimus, pasidžiaugti klubo, miesto pasiekimais, idėjomis ir kt. arba registruoti nusipelniusius asmenis dėl apdovanojimų. Šios paraiškos yra priimamos iki 2021 m. balandžio 26 d.

Konferencija vyks Vilniuje, adresu Ąžuolyno g. 7 (SEB Arena), I-ojo aukšto konferencijų salėje. Laikas bus patikslintas.

SVARBU:

Konferencijoje LTS klubus-narius atstovaujantis bent vienas delegatas  privalo būti klubo Vadovas arba klubo valdybos narys, kuris yra registruotas Juridinių asmenų registre, atitinkamai kaip klubo vadovas arba valdybos narys. Priešingu atveju klubo balsas bus negaliojantis Konferencijoje. Prieš siunčiant delegatus labai prašome pasitikrinti duomenis.

Taip pat, pažymime, kad dėl esamos susidariusios pandemijos situacijos šalyje, informacija dėl konferencijos gali keistis. Artėjant numatytai datai, esant bet kokiems pakitimams informuosime.

 

PRIDEDAMA:

Preliminari konferencijos darbotvarkė

Registracijos forma į 2021 m. konferencija

Klubo teikimas dėl apdovanojimų

Registracijos forma dėl pranešimo