Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Svarbi informacija dėl aktyvios žaidėjo licencijos ir dalyvavimo turnyruose

2020-06-25

Šią savaitę pradėjo veikti atnaujinta elektroninė Lietuvos teniso sąjungos turnyrų rengimo organizavimo sistema, susieta su asmeninėmis žaidėjų anketomis, jų reitingais ir pan. Ši sistema sukurta naudojantis Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) analogiška sistema, kuri naudojama organizuojant ir pravedant visus Tennis Europe turnyrus.

Žemiau pateikiame informaciją apie svarbiausius naujosios sistemos veikimo principus, o iškilus bet kokiems neaiškumams ir klausimams, laukiame Jūsų laiškų el. paštu info@tennis.lt.

Visuose nacionaliniuose Lietuvos teniso sąjungos (LTS) turnyruose gali žaisti tik tie žaidėjai, kurie priklauso LTS klubams – nariams ir turi aktyvią žaidėjo licenciją. Žemiau rasite visą reikiamą informaciją, kokius žingsnius turite padaryti, norint pradėti žaisti nacionaliniuose teniso turnyruose.

 

 1. LIETUVOS TENISO SĄJUNGOS ŽAIDĖJO PASKYRA

Norint įsigyti aktyvią žaidėjo licenciją, kuri suteiktų galimybę dalyvauti turnyruose, kiekvienas sportininkas privalo užsiregistruoti Lietuvos teniso sąjungos sistemoje.

 • Jeigu jungiatės absoliučiai pirmą kartą prie LTS sistemos, spauskite „PRISIREGISTRUOTI“ ir suveskite visą Jūsų prašomą informaciją. Paskyra patvirtinama per 48 valandas, todėl stipriai rekomenduojame susikurti žaidėjo paskyrą likus bent 72 valandoms iki turnyro, kuriame norite dalyvauti, pradžios.
 • Jeigu turėjote paskyrą senoje tennis.lt sistemoje tik prie www.lts.tournamentsoftware.com jungiatės pirmą kartą, tuomet spauskite „PRISIREGISTRUOTI“. Suveskite visą prašomą informaciją ir Jūsų profilis bus susietas su Jūsų jau egzistuojančia paskyra.
 • Jeigu turite paskyrą ir jau buvote prisijungę prie naujosios lts.tournamentsoftware.com sistemos, tuomet spauskite „PRISIJUNGTI“ ir suvedus savo prisijungimo duomenis, būsite nukreipti į asmeninę žaidėjo paskyrą.

SVARBU: Neturint žaidėjo paskyros dalyvavimas turnyre yra negalimas, net ir atvykus į turnyro registraciją vietoje.

 

 1. LTS ŽAIDĖJO LICENCIJOS ĮSIGIJIMAS
 • Žaidėjo licenciją galima įsigyti skiltyje prisijungiant prie žaidėjo profilio ir einant į skiltį „Narystės“.
 • Lietuvos piliečiams vaikų, jaunučių, jaunių, suaugusių žaidėjo licenciją gali įsigyti tik priklausydami LTS organizacijai narei;
 • Užsienio šalių piliečiai vaikų, jaunučių, jaunių, suaugusių amžiaus grupėse žaidėjo licenciją gali įsigyti nepriklausydami LTS organizacijai narei.
 • Žaidėjo licenciją privaloma įsigyti iki pirmo žaidžiamo turnyro metuose. Rekomenduojama licenciją įsigyti ne vėliau kaip 7 dienos iki pirmo turnyro išankstinės registracijos pabaigos;
 • Licencijos mokestis taikomas einamiems metams (iki gruodžio 31 d.).
 • Licenciją galėsite pasirinkti tik pagal atitinkamą žaidėjo amžiaus grupę. Spauskite „PIRKTI DABAR“ ir būsite nukreipti į PayPal apmokėjimo sistemą. Suveskite el. paštą, ir prašomus duomenis. Atlikus pavedimą, mokesčio apdorojimas gali užtrukti iki 30 s. Jūs būsite sugrąžinti atgal į žaidėjo paskyrą ir esant sėkmingam mokėjimui, licencija prasitęs.

SVARBU: Jeigu jau turite aktyvią šių metų žaidėjo licenciją, bet naujoje sistemoje Jums rodo, kad Jūsų licencija yra neaktyvi, susisiekite el. paštu info@tennis.lt

 

 1. KAIP PRISIREGISTRUOTI Į TURNYRĄ?

 

 • Siekiant užtikrinti patekimą į turnyrą, privaloma registruotis iš anksto per lts.tournamentsoftware.com tinklapį, prisijungus prie aktyvią licenciją turinčio žaidėjo paskyros.
 • Eikite į „TURNYRAI“ ir išsirinkite Jūsų amžiaus grupę atitinkantį turnyrą, kuriame norite dalyvauti. Spauskite „REGISTRACIJA“, pasirinkite norimas varžybas ir spauskite „PATEIKTI“. Jeigu atitinkate visus turnyro reikalavimus, gausite patvirtinimą apie sėkmingą registraciją.
 • Jeigu sėkmingai prisiregistravote į turnyrą, Turnyrų kalendoriuje prie šio turnyro matysite žalią varnelę.
 • Išankstinė registracija į turnyrus prasideda nuo to momento, kai paskelbiami turnyro nuostatai ir tęsiasi iki turnyro nuostatuose nurodyto termino pabaigos.

 

 1. KAIP IŠSIBRAUKTI IŠ TURNYRO?
 • Jeigu nebeplanuojate dalyvauti turnyre, nors į jį prisiregistravote, norint negauti baudos taškų, privaloma išsibraukti iki išsibraukimo termino pabaigos.
 • Prisijungus prie paskyros, skiltyje „Mano turnyrai“, galite matyti visus turnyrus, kuriuose esate prisiregistravęs. Iš šio sąrašo išsirinkite turnyrą, iš kurio norite išsibraukti.
 • Paspaudus ant turnyro, eikite į skiltį „IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA“. Čia Jūs galite matyti informaciją, kurią pateikėte išankstinės registracijos metu.
 • Puslapio apačioje, kairėje pusėje yra mygtukas „IŠSIBRAUKTI“. Paspauskite jį ir patvirtinkite, kad tikrai norite išsibraukti.
 • Jeigu sėkmingai išsibraukėte iš turnyro, kalendoriuje šis turnyras bus pažymėtas raudonu X ženklu.
 1. REGISTRACIJA Į TURNYRĄ VIETOJE:
 • Jeigu neprisiregistravote į turnyrą išankstinės registracijos metu, yra galimybė pakliūti, atvykus į registraciją vietoje, kuri vyksta turnyro nuostatuose numatytu laiku.
 • Registruojantis atvykus privaloma turėti galiojančią žaidėjo licenciją ir aktyvų žaidėjo profilį;
 • Turnyre yra galimybė dalyvauti neužsiregistravus iš anksto tuomet, kai pasibaigus registracijos atvykus laikui, turnyro lentelėje yra laisvų vietų.