Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Teniso veiklos apribojimai nuo gruodžio 16 d.

2020-12-14

Visoje Lietuvoje nuo gruodžio 16 dienos griežtinamos karantino taisyklės. Deja, naujieji apribojimai neaplenkė ir teniso klubų ir aikštynų. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateiktame naujųjų karantino taisyklių išaiškinime yra teigiama, kad nuo trečiadienio turi būti „stabdomi individualūs fizinio aktyvumo užsiėmimai sporto klubuose. Galimos tik aukšto meistriškumo sporto pratybos”. Kol kas planuojama, kad šie apribojimai galios iki  sausio 31 d.

ŠMSM skelbiama informacija: https://www.smm.lt/web/lt/smm-sportas/covid19

Aukšto meistriškumo sąvoka apima visus LTS reitinginiams, Tennis Europe, ITF, ATP ir WTA turnyrams besirengiančius sportininkus. Prašome klubų, mokyklų ir akademijų ypač atsakingai įvertinti sportininkų galimybes sportuoti.

SAM sprendimas dėl aukšto meistriškumo sporto varžybų ir pratybų organizavimo būtinų sąlygų: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/20d310c1404011ebb394e1efb98d3e67

Lietuvos teniso sąjunga rekomenduoja stabdyti visas treniruotes iki kitų metų sausio 3 d. (imtinai) arba kol Lietuvoje galios įvesti apribojimai dėl judėjimo nesant būtinybei. Nedelsiant informuosime, jei Vyriausybė, Sveikatos apsaugos ar kitos ministerijos pateiks papildomus išaiškinimus dėl susiklosčiusios situacijos ir karantino sąlygų griežtinimo.

Taip pat primename, kad visi Lietuvoje turėję vykti nacionaliniai ir tarptautiniai turnyrai yra atšaukiami iki 2021 m. sausio 31 d.

Vyriausybės nustatytų apribojimų laikymasis yra klubų atsakomybė.