Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Vilniuje – ITF JTI Teniso festivalis

2024-06-11

Savaitgalį Vilniuje įsikūrusioje „SEB arenoje“ šurmuliavo mažieji čia vykusio Teniso festivalio dalyviai. Renginio organizatoriai Lietuvos teniso sąjunga ir Vilniaus teniso akademija į jį pakvietė teniso pradžiamokslį pažinti norinčius sostinės darželinukus.

Festivalio metu 126 būsimieji čempionai treniravosi prižiūrimi Vilnius teniso akademijos trenerių, kartu su šventės talismanu Eisu dalyvavo įvairiuose žaidimuose bei estafetėse. Kiekvieno dalyvio laukė atminimo dovanos ir prizai, kuriuos įsteigė šventės organizatoriai, o taip pat festivalio bičiulė klinika „Neodenta“.

Ši kasmet panašiu metu Vilniuje vykstanti šventė yra Lietuvos teniso sąjungos ir Tarptautinės teniso federacijos vykdomo projekto „Junior Tennis Initiative“ dalis. Projekto partneriu taip pat yra Vilniaus miesto savivaldybė.

Projekto metu Vilniaus teniso akademijos treneriai vyksta į sostinės darželius, ten veda įvadines treniruotes, o mokytojus supažindina su įvadinių teniso treniruočių metodika. Ši veikla bus pratęsta rudenį, prasidėjus naujiems mokslo metams. 

Teniso festivalio dalyvių skaičius paaugo daugiau nei 2 kartus: pernai jame dalyvavo 60 darželinukų.