Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Vilniuje – ITF Women’s World Tennis Tour serijos teniso turnyras

2021-05-03

Birželio viduryje Vilniuje vyksiančių Billie Jean King taurės (buv. FedCup) varžybų dalyvės turės puikią galimybę prisijaukinti „SEB arenos“ kortus. Lietuvos teniso sąjunga (LTS), padedama Tarptautinės teniso federacijos (ITF), birželio 6-12 d. Vilniuje surengs ITF Women’s World Tennis Tour serijos turnyrą, kurio prizų fondas bus 15 tūkst. JAV dolerių. 

Tai bus pirmas Lietuvoje po labai ilgos pertraukos surengtas moterų teniso turnyras, kurio dalyvės kovos ne tik dėl piniginių prizų, tačiau ir dėl ITF bei WTA reitingų taškų.

„Džiaugiuosi, kad su ITF pavyko sutarti dėl šio turnyro surengimo Vilniuje. Billie Jean King taurės varžybų dalyvėms tai bus puikus apšilimas prieš komandinio pasaulio čempionato dvikovas. Smagu ir tai, kad mūsų rinktinės merginos ir kandidatės į rinktinę turės puikią progą papildyti savo reitingų taškų kraitį ar iškovoti pirmuosius taškus“, – sako LTS prezidentas Ramūnas Grušas. 

Iš viso ITF Women’s World Tennis Tour serijos turnyre Vilniuje turėtų dalyvauti daugiau nei 50 tenisininkių.

Jam pasibaigus, nuo birželio 15 iki 19 d., „SEB arenoje“ virs Billie Jean King taurės varžybų aistros. Turnyre žais Alžyro, Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Bosnijos ir Hercogovinos, Botsvanos, Kongo, Kipro, Ganos, Islandijos, Airijos, Kenijos, Kosovo, Madagaskaro, Maltos, Mauricijaus, Juodkalnijos, Maroko, Namibijos, Nigerijos, Šiaurės Makedonijos, Norvegijos, Ruandos, Pietų Afrikos, Ugandos, Zimbabvės ir Lietuvos moterų teniso rinktinės. Jos kausis dėl dviejų bilietų į aukštesnę varžybų grupę. Planuojama, jog į šias varžybas atvyks beveik 400 žmonių: žaidėjų, trenerių, teisėjų, aptarnaujančio personalo.