Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Vilniuje įvyko paskutinis LTS ir Olimpinio Solidarumo projekto seminarų ciklas teniso treneriams ir mokytojams

2019-12-18

Lapkričio 26 – 28 d. Vilniuje įvyko paskutiniai projekto teniso treneriams ir kūno kultūros mokytojams kursai. Į kursus Vilniuje susirinko 16 trenerių ir 21 kūno kultūros mokytojas iš 6 teniso akademijų ir 18 ugdymo įsitagų (mokyklų ir darželių).

Šio projekto pagrindinis tikslas buvo pagilinti teniso trenerių žinias apie vaikų iki 14 m. teniso ypatumus, o mokytojams – teniso integracija į ugdymo programas mokyklose ir darželiuose bei vaikų edukacija per tenisą.

Seminarus vedė Tarptautinės teniso federacijos eskpertas iš Prancūzijos – Bernard Pestre.

Iš viso šio projekto seminarai vyko 4 miestuose – Šiauliuose, Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje.

Prie kursų organizavimo prisidėjo 6 teniso akademijos ir klubai: Šiaulių teniso akademija, Klaipėdos teniso akademija, VšĮ Klaipėdos ir jaunimo teniso klubas “Tennis Star”, Palangos teniso mokykla, G. Sabeckio teniso akademija ir Vilniaus teniso akademija.

Bendrai projekte sudalyvavo 69 teniso treneriai iš 25 skirtingų teniso akademijų ar klubų ir 71 mokytojas iš 19 darželių bei 25 mokykllų.

Ugdymo įstaigos sudalyvavusios šiame projekte turi galimybę ir toliau bendradarbiauti su LTS siekiant integruoti tenisą į vaikų ugdymo programas įstaigose. Dėl tolimesnio bendradarbiavimo iš viso jau kreipėsi 22 įstaigos.