Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Vilniuje prasidėjo ITF World Tennis Tour serijos turnyras

2022-01-17

Sekmadienį atrankos varžybomis startavo ITF World Tennis Tour serijos turnyras „Vilnius Cup powered by kevin.“, o šiandien kovas pradės ir pirmieji pagrindinių varžybų dalyviai. 

Atrankos varžybas sėkmingai pradėjo Lietuvos tenisininkai Justas Trainauskas ir Simonas Žukauskas (ATP-1882). J. Trainauskas pirmame atrankos varžybų rate 6:2 6:4 įveikė italą Luigį Castellettį, o S. Žukauskas tokiu pat rezultatu nugalėjo Azerbaidžanui atstovaujantį Sergejų Lysovą. Į atrankos turnyro finalą be žaidimo pateko ir Julius Tverijonas (ATP-1104). 

Aleksas Tverijonas, Elvis Gotovskis ir Henrik Traškin (ATP-1570) pasirodymą atrankos turnyre baigė jau po pirmųjų savo susitikimų. 

Vardinius kvietimus į pagrindinį „Vilnius Cup powered by kevin.“ tunryrą varžybų organizatoriai suteikė Tadui Babeliui (ATP-1269), Pijui Vaitiekūnui (ATP-1882) ir Ainiui Sabaliauskui (ATP-1990). T. Babelis pirmame varžybų rate sukryžiuos raketes su čekui Pavelu Nejedly (ATP-578), P. Vaitiekūnas žais prieš suomį Patriką Niklas-Salmineną (ATP-598), o A. Sabaliauskui teks varžytis su vienu iš atrankos turnyro nugalėtojų.

Pagrindinio vienetų turnyro varžybas visi Lietuvos tenisininkai pradės antradienį.

„SEB arenoje“ Vilniuje vykstančio „Vilnius Cup powered by kevin.“ turnyro prizų fondas – 25 tūkst. JAV dolerių. 

Žiūrovai į areną viso turnyro metu bus įleidžiami nemokamai. Tiesa, patekti į „SEB areną“ galima tik turint galiojantį Galimybių pasą.

—-

„Vilnius Cup powered by kevin.“ PAGRINDINIO turnyro lentelė.

2022 m. sausio 17 d., PIRMADIENIO, susitikimų TVARKARAŠTIS.