Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

„Vilnius Cup 2023“ turnyras – galimybė lietuviams naująjį sezoną pradėti savų žiūrovų akivaizdoje

2022-12-03

2023 metų sausio 15-21 dienomis Vilniuje (“SEB arenoje) vyks Tarptautinės teniso federacijos (ITF) “World Tennis Tour” serijos turnyras – M15 Vilnius (“Vilnius Cup 2023). Šio turyro prizinį fondą sudarys 15 000 JAV dolerių.

Šiame turnyre dalyvaus ir į suaugusiųjų tenisą pamažu žengiantys Edas Butvilas ir Vilius Gaubas. Ir jeigu tiek V. Gaubui (ATP-760), tiek E. Butvilui (ATP-977) turimų ATP reitingo pozicijų prasibrauti į pagrindines turnyro varžybas turėtų pakakti, tai kiek žemiau besirikiuojantys šalies tenisininkai gali sulaukti vardinių organizatorių kvietimų.

„Rengdami turnyrus Lietuvoje norime ne tik padovanoti šventę teniso gerbėjams, bet ir suteikti mūsų šalies žaidėjams progą įgyti kuo daugiau tarptautinės patirties“, – kalbėjo R. Grušas, informavęs, kad vardinių kvietimų savininkai paaiškės po Kalėdų.

Po M15 Vilnius turnyro, vasario 3-4 d.  bus žaidžiamas Daviso taurės pasaulio pirmos grupės atkrintamųjų varžybų susitikimas tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių, o vasario 6-12 d. vyks Profesionalų Teniso Asociacijos (ATP) „Challenger 100“ serijos turnyro kovos.

Bilietus į šį bei artėjančius teniso renginius galima įsigyti bilietai.lt platformoje.