Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

„Vilnius Open by kevin.“: žinomi vienetų pusfinalių ir dvejetų finalo dalyviai

2022-10-21

Prancūzijos tenisininkas Danas Added (ATP-325) ir italas Mattia Bellucci (ATP-186) tapo paskutiniais „SEB arenoje“ Vilniuje vykstančio ATP „Challenger“ serijos turnyro „Vilnius Open by kevin.“ vienetų pusfinalio dalyviais. 

D. Added ketvirtfinalio susitikime 7:5 6:3 įveikė slovaką Luką Kleiną (ATP-170). Jo varžovu dvikovoje dėl patekimo į finalą bus turkas Cemas Ilkel (ATP-416).

„Gana atsargiai pradėjau susitikimą, žinojau, kad mano varžovas žaidžią greitą, aktyvų tenisą, daug atakuoja. Tikėjausi, kad sulauksiu savo galimybių, galbūt ir jo klaidų. Taip ir atsitiko. Džiaugiuosi, kad pasinaudoti tuo. Apibendrindamas galiu pasakyti, kad sužaidžiau tikrai kokybišką susitikimą“, – po mačo sakė Turkijos tenisininkas. 

Tai buvo jau penktoji C. Ilkel pergalė Vilniuje. „Vilnius Open by kevin.“ jis pradėjo dar atrankos varžybose. 

„Fiziškai kol kas jaučiuosi tikrai neblogai, nors savaitė gavosi ilga. Tikiuosi, kad iki rytojaus sugebėsiu atgauti jėgas, kurių, suprantama, su kiekviena diena vis mažiau. Kita vertus, sąlygos žaidėjams Vilniuje yra tiesiog idealios. Daug treniruočių kortų, viešbutis ir restoranas čia pat arenoje. Tai padeda lengviau planuotis dieną“, – teigė Turkijos tenisininkas. 

D. Added ir C. Ikel sustikimas vyks šeštadienį, 11 val.

Paskutinis bilietas į turnyro pusfinalį atiteko italui Mattia Bellucci (ATP-186), 6:1 6:3 įveikusiam čeką Zdeneką Kolarą. Jo varžovu „Vilnius Open by kevin.“ pusfinalyje bus Norvegijos tenisininkas Viktoras Durasovičius (ATP-393). M. Bellucci ir V. Durasovičiaus dvikova taip pat bus žaidžiama šeštadienį, 13 val. 

Šiandien „SEB arenoje“ vyko ir dvejetų turnyro pusfinaliai. 

Monako atstovas Romainas Arneodo ir austras Samas Weissbornas 6:1 6:4 įveikė italus Jacopo Berrettinį ir Lucą Potenzą. Jų varžovais finale bus D. Added ir Theo Arribage iš Prancūzijos, 6:4 7:6(3) įveikę italus Julianą Ocleppo ir Stefano Travaglią. 

Dvejetų turnyro finalas vyks šeštadienį, 15 val. 

„Vilnius Open by kevin.“ prizų fondą sudaro 45 730 eurų. Turnyro nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų.