Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Daviso taurė: ištraukti burtai užminė mįslę Lietuvos teniso rinktinei prieš susitikimą su Graikija

2021-09-17

Penktadienį Heraklione (Graikija) buvo ištraukti Daviso taurės mačo tarp Lietuvos ir Graikijos teniso rinktinių burtai. Po jų paaiškėjo, kad pirmąją dieną kortų šeimininkams dėl kojos traumos nepadės didžiausia susitikimo žvaigždė, trečioji pasaulio raketė Stefanos Tsitsipas.  

Pirmieji į kortą rytoj žengs Ričardas Berankis ir Petros Tsitsipas. Vėliau seks Lauryno Grigelio ir Michalio Pervolarakio dvikova.

Sekmadienis prasidės dvejetų maču, kuriame Lietuvos garbę gins rinktinėje debiutuojantis Edas Butvilas ir Vilius Gaubas, o kitoje tinklo pusėje jų lauks P. Tsitsipas ir M. Pervolarakis. Po jų susikaus R. Berankis ir M. Pervolarakis, o lemiamą penktąjį susitikimą žais L. Grigelis ir P. Tsitsipas.

Tiesa, sekmadienio susitikimų dalyvius komandos kapitonai dar gali keisti priklausomai nuo situacijos.

Lietuvos komandos kapitonas Rimvydas Mugevičius mano, kad S. Tsitsipą graikai saugo dvejetų susitikimui. „Manęs nenustebino toks graikų ėjimas. S. Tsitsipas vėliau prisijungė prie komandos, galbūt jam šiek tiek trūksta pasirengimo. Tačiau jis yra aukščiausios klasės žaidėjas, manau tikrai išvysime jį dvejetų susitikime“. 

R. Berankio ir P. Tsitsipo mačas šeštadienį prasidės 12 val