Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Daviso taurė: po pirmosios dienos – lygybė

2022-03-04

Pirmąją Daviso taurės mačo tarp Pakistano ir Lietuvos rinktinių dieną komandos pasidalino po pergalę. Pirmuoju į kortą žengęs Laurynas Grigelis 6:7(5) 6:3 3:6 nusileido Pakistano komandos lyderiui Aqeeliui Khanui.

„Labai skaudi nesekmė. Pikčiausia tai, kad susitikimą pralaimėjau pats. Varžovas tiesiog sulaukė tų momentų, kuomet suklydau ir pasiėmė pergalę. Kalbu, pavyzdžiui, apie dvigubas klaidas paduodant. Pirmo seto pabaigoje padariau dvi iš eilės, tas pats nutiko ir trečiame sete. Juolab, pirmąjį setą praktiškai turėjau kišenėje. Pirmavau 3:1 ir turėjau dvi ar tris galimybes dar kartą laimėti varžovo geimą”, – po susitikimo kalbėjo L. Grigelis.

Ne mažiau dramatiškai klostėsi ir antrasis dienos susitikimas tarp R. Berankio ir Muhammado Shoaibo. Pirmąjį setą laimėjęs lietuvis nesėkmingai sužaidę antrąjį, tad mačo likimas trečiąjame sete. Jo pradžioje pakistanietis pabėgo į priekį 4:1. Visgi Lietuvos rinktinės lyderiui pavyko laimėti 5 geimus iš eilės. Galutinis susitikimo rezultatas – 6:4 6:7(2) 6:4.

Rytoj 11 val. (8 val. Lietuvos laiku) bus žaidžiamas dvejetų susitikimas, po kurio įvyks 2 vienetų mačai.