Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

JAV tenisininkai Vilniuje įveikė ukrainiečius

2024-02-02

JAV teniso rinktinė į pergalę prieš Ukrainos tenisininkus žengė tiesiausiu keliu. Iškovoję dvi pergales vienetų susitikimuose, amerikiečiai buvo pajėgesni ir dvejetų susitikime. Jame Austino Krajičeko (dvejetų ATP-3) ir Rajeevo Ramo (dvejetų ATP-5) duetas 6:3 4:6 6:3 palaužė Oleksii Krutykh (ATP-342) ir Illya Beloborodko (ATP-1290) pasipriešinimą. 

„Labai sunkus mačas ir mes esame labai laimingi, kad jame mums pavyko iškovoti pergalę. Daviso taurės susitikimai ypatingi tuo, kad ATP reitingai čia reiškia nedaug. Varžovai dažnai žaidžia prieš tave su dviguba energija. Ukrainos tenisininkai šiandien žaidė neįtikėtinai gerai. Visgi trečiame sete mes sugebėjome pakeiti savo žaidimą, tapome kiek agresyvesni ir tai leido mums iškovoti pergalę“, – po susitikimo kalbėjo A. Krajičekas.

„Puiki patirtis Vilniuje, čia žengėme pirmą žingsnį savo tikslo link. Manau, mūsų komanda turi viską, kad šiemet rimtai susikautumėme dėl Daviso taurės“, – sakė R. Ramas. 

Į „SEB areną“ susirinkusių teniso mėgėjų po šio mačo laukė dar vienas malonus netikėtumas. Ketvirtame, tiesa jau nieko nelemiančiame mače, į kortą žengė į didžiausia šio susitikimo žvaigždė, 9-oje ATP reitingo pozicijoje esantis Tayloras Fritzas. Jo varžovas – Vladyslavas Orlovas. T. Fritzas įveikė Ukrainos tenisininką 6:3 6:4.

Po pergalės Vilniuje amerikiečiai pateko tarp 16 stipriausių pasaulio komandų ir rudenį pratęs kovą dėl Daviso taurės. 

Rytoj „SEB arenoje“ prasidės Daviso taurės dvikova tarp Lietuvos ir Sakartvelo tenisininkų. šeštadienį 12 val. pirmieji į kortą žengs antroji Lietuvos rinktinės raketė Vilius Gaubas (ATP-366) ir Sakartvelo lyderis Saba Purtseladze (ATP-450). Pasibaigus šiam mačui įvyks Ričardo Berankio (ATP-248) ir Zuros Tkemaladzės (ATP-721) dvikova.