Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Lietuvos aštuoniolikmečių teniso čempionate šeimininkavo šiauliečiai

2019-06-17

Šiauliuose vykęs aštuoniolikmečių Lietuvos teniso čempionatas pasibaigė šio miesto teniso akademijos auklėtinių pergalėmis. Šiauliečiai buvo stipriausi vaikinų ir merginų vienetų bei dvejetų turnyruose. Vienetų varžybose tik Vilniaus teniso akademijos (VTA) sportininkai sugebėjo įsiterpti ant nugalėtojų pakylos, iškovodami po vieną medalį.

Tarp vaikinų pajėgiausias buvo Matas Bružas, finale 3:6 6:2 6:3 įveikęs vilnietį Justą Trainauską. Trečioji vieta atiketo Ugniui Bičkauskiui.

Merginų turnyro finale Iveta Daujotaitė 6:2 6:0 sutriuškino savo treniruočių partnerę Klaudiją Bubeblytę. Trečia liko VTA auklėtinė Meda Reimorytė.

Šiaulių teniso akademijos direktorius Mindaugas Šerepka džiaugiasi auklėtinių iškovotomis pergalėmis ir sako, kad tokį rezultatą lėmė keletas veiksnių.

„Noriu pasveikinti Šiaulių teniso akademijos sportininkus ir jų trenerius su puikiais pasiekimais Lietuvos aštuoniolikmečių čempionate. Manyčiau, kad tokį rezultatą lėmė pačių žaidėjų užsispyrimas, mūsų suburtas puikus trenerių kolektyvas, taip pat ir miesto parama ir požiūris į tenisą. Būtent tai leidžia mūsų auklėtiniams nuolat kovoti dėl aukščiausių vietų visų grupių Lietuvos čempionatuose, o taip pat tarptautiniuose turnyruose”, – teigia M. Šerepka.

Dvejetų turnyrų nugalėtojais tapo U. Bičkauskis ir M. Bružas bei I. Daujotaitė ir K. Bubelytė.