Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Skelbiamos komandų sudėtys į 12 m. ir jaun. bei 16 m. ir jaun. Winter Cup turnyrus

2019-06-12

WINTER CUP turnyras tai nuo 1977 metų Tennis Europe organizuojamas turnyras 18 m. ir jaun., 16 m. ir jaun., 14 m. ir jaun. ir 12 m. ir jaun. tenisininkų rinktinėms. Daugiau apie patį turnyrą galite rasti šioje nuorodoje: http://www.tenniseurope.org/page.aspx?id=16371 .

2017 m. liepos 20 d. LTS atviro trenerių tarybos posėdžio metu buvo priimta rekomendacija dalyvauti 2018 m. Winter Cup turnyruose. Buvo nuspręsta, kad sportininko, esančio komandoje, kelionės ir kitas išlaidas apmoka klubai, kuriuose sportininkas treniruojasi, pervedant lėšas į LTS sąskaitą, kaip garantą, kad žaidėjai bus deleguoti žaisti varžybose. Klubai turėjo pasirašyti ketinimų protokolus, kurie reiškė, kad jie sutinka apmokėti sportininko išlaidas ir atsiųsti LTS iki 2017 m. spalio 1 dienos. Tik klubai pasirašę ketinimų protokolus galėjo nominuoti savo sportininkus į Winter Cup čempionatų rinktines.

Klubai laiku pateikę pasirašytus ketinimų protokolus:

 1. VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis Star“;
  2. Kauno teniso mokykla;
  3. Vilniaus teniso akademija;
  4. Šiaulių teniso mokykla.

12 m. ir jaun. čempionatas vyks sausio 26 – 28 dienomis. Šios amžiaus grupės čempionate varžysis tik Lietuvos mergaičių rinktinė, kurių atrankos etapas vyks Estijoje (http://www.tenniseurope.org/file.aspx?id=786619&dl=1) .

12 m. ir jaun. mergaičių rinktinės sudėtis:

 1. Liepa Šataitė (Šiaulių teniso mokykla);
  2. Tėja Mikulytė (Šiaulių teniso mokykla);
  3. Gabrielė Rimkutė (Šiaulių teniso mokykla) arba Patricija Cechanavičiūtė (Vilniaus teniso akademija) (pozicija dar svarstoma)

Treneris: Tomas Kirstukas (Šiaulių teniso mokykla)

 

14 m. ir jaun. Winter Cup čempionatas vyks vasario 1 – 4 dienomis. Atrankiniame ture Lietuvos rinktinės vaikinai varžysis Vokietijoje su Airija, Liuksemburgu ir Slovėnija (http://www.tenniseurope.org/file/788201/?dl=1) , o merginoms teks kovoti Vengrijoje prieš Juodkalniją, Slovėniją ir Liuksemburgą (http://www.tenniseurope.org/file/788203/?dl=1). Atrankiniame ture dvi stipriausios šalys pateks į kvalifikacinį etapą. Dvi atrankiniame ture pralaimėjusios šalys žais dėl kvalifikacinio turo 9 ir 10 vietos.

14 m. ir jaun. rinktinių sudėtys bus skelbiamos sausio 17 dieną.

 

16 m. ir jaun. čempionate pagal šalių suskirstymą, Lietuvos mergaičių rinktinė turi varžytis Nyderlanduose (http://www.tenniseurope.org/file/787791/?dl=1), o berniukų – Vengrijoje (http://www.tenniseurope.org/file/787789/?dl=1) . Kvalifikacinis turas vyks vasario 2 – 4 dienomis.

16 m. ir jaun. mergaičių rinktinės sudėtis:

 1. Otilija Norkutė (Šiaulių teniso mokykla);
  2. Fausta Zykutė (Vilniaus teniso akademija);
  3. Evelina Vitkevičiūtė (Šiaulių teniso mokykla).

Treneris: Henrikas Gotovskis (Vilniaus teniso akademija)

 

16 m. ir jaun. berniukų rinktinės sudėtis:

 1. Matas Vasiliauskas (Šiaulių teniso mokykla);
  2. Matas Bružas (Šiaulių teniso mokykla);
  3. Ugnius Bičkauskis (Šiaulių teniso mokykla).

Treneris: Šarūnas Kulnys (Šiaulių teniso mokykla)