Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Lietuvos teniso sąjunga džiaugiasi „Summus Capital“ parama jauniesiems sportininkams

2023-03-14

Baltijos šalių nekilnojamojo turto investicijų įmonių grupė „Summus Capital“ paskelbė remianti Lietuvos teniso sąjungą, per kurią 2023 m. teiks finansinę paramą jaunųjų tenisininkų ugdymui. 2022 m. pabaigoje sudarytoje rėmimo sutartyje numatyta 24 000 eurų finansavimo suma, pirmiausia skirta jaunųjų tenisininkų treniruočių ir varžybų procesui užtikrinti.

Lietuvos teniso sąjunga „Summus Capital“ suteiktą finansinę paramą planuoja panaudoti jaunųjų Lietuvos tenisininkų Klaudijos Bubelytės (19 m.) ir Pijaus Reklevičiaus (16 m.) tobulėjimui. Klaudija šiuo metu Lietuvos rinktinėje užima antrąją vietą ir yra ypač talentinga sportininkė, daugiausia dėmesio skirianti dalyvavimui profesionaliuose moterų turnyruose. Pijus yra vienas perspektyviausių Lietuvos jaunių žaidėjas, pradedantis žaisti ITF jaunių ture ir yra vienas jauniausių tarptautinio reitingo ir turo aštuoniolikmečių jaunių turnyro dalyvis.

Pasak Evaldo Čepulio, „Summus Capital“ valdybos nario, šis rėmimas yra įmonės įsipareigojimo vystyti tenisą Baltijos regione įrodymas. Tad bendrovė nekantrauja pamatyti, kur ši kelionė nuves jaunuosius tenisininkus bei juos pačius. 

„Summus Capital“ džiaugiasi galėdama paremti naująją Lietuvos tenisininkų kartą. Tvirtai tikime sporto galia ugdyti charakterį, diegti discipliną ir skatinti komandinį darbą, todėl nedvejodami prisidedame prie to, jog šie talentingi jaunieji sportininkai galėtų išnaudoti visą savo potencialą. Matyti jų aistrą ir užsidegimą sportui išties įkvepia, todėl mums didelė garbė suteikti finansinę paramą, kurios jiems reikia treniruotėms, kelionėms ir tobulėjimui. Didžiuojamės galėdami palaikyti Klaudiją ir Pijų ir su nekantrumu laukiame, kada galėsime stebėti dar didesnį jų karjeros šuolį“, – sako „Summus Capital“ valdybos narys.

Lietuvos teniso sąjungos generalinė sekretorė Virginija Paliukaitė padėkojo už „Summus Capital“ paramą, pabrėždama tokio rėmimo svarbą jaunųjų sportininkų tobulėjimui. Lėšos bus panaudotos privalomoms ir neišvengiamoms kelionių išlaidoms, tokioms kaip lėktuvo bilietai, apgyvendinimas, maitinimas ir sportinis inventorius, padengti, suteikiant galimybę sportininkams dalyvauti tarptautiniuose turnyruose ir įgyti patirties bei reitingo taškų.

Ši rėmimo sutartis žymi svarbų „Summus Capital“ sprendimą remti tenisininkus visų Baltijos šalių mastu, pabrėžiant bendrovės įsipareigojimą plėtoti tenisą regione. Glaudus Lietuvos, Latvijos ir Estijos teniso bendruomenių bendradarbiavimas taip pat parodo rėmėjų ir sportininkų bendrų tikslų potencialą.

„Labai džiaugiamės šiuo „Summus Capital“ sprendimu remti tenisininkus. Sportininkai, jų tėvai ir treneriai yra dėkingi už šią finansinę paramą. Taip pat puiku, kad „Summus Capital“ nusprendė remti sportininkų karjerą visos Baltijos šalių mastu. Šių trijų šalių teniso bendruomenės yra mažos, palyginti su didžiosiomis pasaulio žaidėjomis, tokiomis kaip Prancūzija, Anglija, Vokietija ir kitos panašios šalys, todėl pagalba šio regiono tenisininkams yra gyvybiškai svarbi“, – sako V. Paliukaitė.

Pasak generalinės teniso sąjungos sekretorės, „Summus Capital“ rėmimas atvers galimybę jauniesiems Lietuvos tenisininkams rungtyniauti aukščiausiu lygiu, suteiks platformą jų profesiniam tobulėjimui ir sėkmei ateityje.