Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Ričardas Berankis nedalyvaus Olimpinėse žaidynėse

2021-06-19

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis priėmė sprendimą nedalyvauti Tokijo Olimpinėse žaidynėse. 

„Šį nelengvą sprendimą priėmiau su savo komanda atidžiai apsvarstęs visus galimus „už“ ir „prieš“. Tiesą pasakius, kol kas nėra aišku ar mano dabartinio ATP reitingo pakaktų tam, kad patekčiau į Olimpiadą. Todėl ir nutarėme nesiblaškyti, o sutelkti visą dėmesį į tuo pačiu metu vyksiančius ATP turnyrus ir pasirengimą jiems“, – aiškina tenisininkas. 

Anot jo, atsisakymą varžytis Olimpiadoje įtakojo ir globali su koronaviruso pandemija susijusi situacija. „Pandemija ir taip gerokai jaukia mano ir mano varžovų planus. Kai kurie turnyrai vis dar atšaukiami, kiti vyksta ypatingai sudėtingomis sąlygomis, taikant įvairius apribojimus.  Galiausiai ir taip tolima kelionė į Japoniją yra dar sudėtingesnė šiuo metu. Visa tai taip pat reikėjo įvertinti svarstant ar verta dalyvauti Olimpiadoje“.

Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas sako suprantantis ir palaikantis R. Berankio sprendimą. 

„Suprantama, mes visi labai norėjome išvysti Ričardą svarbiausiame pasaulio sporto renginyje. Visgi jo argumentai skamba tikrai įtikinamai. Todėl man belieka palinkėti jam didelės sėkmės ir kuo daugiau pergalių likusioje sezono dalyje“.