Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Šiauliuose vykusiame jaunių turnyre – Čekijos ir Vokietijos tenisininkų pergalės

2022-02-28

Šiaulių teniso akademijoje praėjusią savaitę vykęs Tarptautinės teniso federacijos antro kategorijos jaunių turnyras „Šiauliai Open 2022“ baigėsi Čekijos ir Vokietijos tenisininkų pergalėmis.

Vaikinų vienetų varžybų čempionu tapo turnyro favoritas Jakob Nicod. 36-ą vietą ITF aštuoniolikmečių reitinge užimantis tenisininkas finale 6:4 6:4 įveikė belgą Gilles Arnaud Bailly. Merginų vienetų turnyro finale vokietė Ella Seidel 6:3 6:3 įveikė čekę Dominiką Salkovą.

Čekijos tenisininkei už pralaimėtą vienetų finalą pavyko atsirevašuoti lemiamame dvejetų turnyro mače. Jame D. Salkova ir Tereza Valentova 6:4 6:1 įveikė E. Seidel ir lietuvės Patricijos Paukštytės porą.

Vaikinų dvejetų turnyro čempionais tapo britai Patrick Brady ir Phoenix Weir.

Šis Šiauliuose vykstantis turnyras yra aukščiausios tokio rango jaunių teniso varžybos Baltijos šalyse. Anksčiau jose yra žaidusios tokios pasaulio teniso žvaigždės kaip Danilas Medvedevas, Aleksandras Zverevas, Andrejus Rubliovas, Jiri Vesely, Annet Kontaveit, Viktorija Azarenka.