Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Viliaus Gaubo triumfas Ispanijoje

2023-04-09

Aštuoniolikmetis Vilius Gaubas (ATP-757) iškovojo antrąjį čempiono titulą ITF „World Tennis Tour” serijos varžybose. Ispanijoje vykusio ITF M25 Reus turnyro finale lietuvis 6:4 6:4 įveikė Ispanijos tenisininką Migelį Damas (ATP-661). Lemiama turnyro dvikova truko 1 val. ir 54 minutes.

Už pergalę turnyre V. Gaubui atiteko 25 ATP reitingo taškai, pakylėsiantys jį į šeštąjį ATP klasifikacijos šimtuką.

ITF M25 Reus titulo medžioklę lietuvis buvo priverstas pradėti dar atrankos varžybose. Šiandien vykęs finalas buvo aštuntasis V. Gaubo susitikimas per 8 dienas. Per juos šiaulietis varžovui tik kartą – ketvirtfinalio susitikime – pralaimėjo vieną setą.

Tai yra antras V. Gaubo titulas ITF „World Tennis Tour” serijos turnyruose. Praėjusių metų vasarą jis tapo čempionu Slovėnijoje vykusiose žemesnės kategorijos – M15 – varžybose.