Registruotis

LR reitinginis teniso turnyras 12 m. ir jaun.

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"

Adresas

S.Daukanto g. 5, Klaipėda

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

2019m. rugpjūčio 10 d.

Trukmė

2019m. rugpjūčio 10-11 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. rugpjūčio 5 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. rugpjūčio 7 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 08 10 09:45
1-a varžybų diena
2019 08 10
Prelim. paskutinė diena
2019 08 11
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 08 10 10:45
1-a varžybų diena
2019 08 10
Prelim. paskutinė diena
2019 08 11
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
S.Daukanto g. 5, Klaipėda
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

3

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Tatjana Nabijeva

Telefonas

+370 616 29698

El. paštas

info@tennisstar.lt

svetainė

http://tennisstar.lt

Tatjana Nabijeva

Turnyro direktorius
  • +370 616 29698
  • info@tennisstar.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Žilvinas Mickus
Aivijus Klupšas
Rojus Pauža
Lukas Stankus
Lukas Smailys
Aistis Kiaunė
Kristianas Gulbinas
Herkus Zykus
Matas Bakšys
Kevinas Pumputis
Benas Jašinskas
Ugnius Remeikis
Kaj Pirogov
Maksimilijonas Saudargas
Albertas Kukalevskij
Deividas Bandzevičius
Ketvirtfinalis
Žilvinas Mickus
6-2 6-3
Lukas Stankus
7-5 6-3
Lukas Smailys
6-1 6-3
Kristianas Gulbinas
6-0 6-1
Kevinas Pumputis
6-0 6-0
Benas Jašinskas
6-3 6-2
Maksimilijonas Saudargas
6-1 6-1
Deividas Bandzevičius
6-0 6-1
Pusfinalis
Žilvinas Mickus
6-1 6-2
Lukas Smailys
6-3 7-6 (4)
Kevinas Pumputis
3-6 6-4 10-6
Deividas Bandzevičius
6-3 6-2
Finalas
Žilvinas Mickus
6-2 6-3
Deividas Bandzevičius
6-2 6-3
Laimėtojas
Deividas Bandzevičius
6-3 3-6 12-10

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Vaitkevičiūtė
-
Karina Kildisiute
Liepa Galvelytė
Iveta Oganauskaitė
-
Julija Matuzonytė
Roneta Kačinskaitė
Ugnė Opulskytė
Miriam Rozenstoka
-
Guoda Kubickaitė
-
Ona Marcinkevičiūtė
-
Viltė Daukantaitė
Ketvirtfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
Karina Kildisiute
7-5 6-3
Iveta Oganauskaitė
Julija Matuzonytė
6-2 6-3
Ugnė Opulskytė
3-6 6-2 10-4
Guoda Kubickaitė
Ona Marcinkevičiūtė
Viltė Daukantaitė
Pusfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-3
Iveta Oganauskaitė
7-6 (2) 6-2
Guoda Kubickaitė
6-1 6-0
Viltė Daukantaitė
6-3 3-6 10-8
Finalas
Viltė Vaitkevičiūtė
6-3 6-3
Guoda Kubickaitė
6-3 6-3
Laimėtojas
Viltė Vaitkevičiūtė
7-5 7-5

AMBERTON KLAIPEDA Hotel

Naujojo sodo g. 1, LT-92118 Klaipėda
Telefonas

+370 464 04372

El. paštas

sales1@amberton.lt

Vienviečio kambario kaina

60 EUR

Dviviečio kambario kaina

80 EUR

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 08 11
Dokumentas
Berniukai U12
Data
2019 08 11
Dokumentas
Mergaitės U12

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
2
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
292
Nr.
3
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
4
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
248
Nr.
5
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
226
Nr.
6
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
221
Nr.
7
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
Tennis Space Academy
Reitingo taškai
160
Nr.
8
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
Tennis Space Academy
Reitingo taškai
160
Nr.
9
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
159
Nr.
10
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
108
Nr.
11
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
12
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
72
Nr.
13
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
62
Nr.
14
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
52
Nr.
15
Žaidėjas
Rojus Pauža
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
24
Nr.
16
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
10
Nr.
17
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Gimimo metai
-
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai