Registruotis

Teniso erdvės taurė 2019 – U12

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

UAB "Teniso erdvė"

Adresas

Žirgų g. 1, Gineitiškės

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. vasario 2-3 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. sausio 28 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. sausio 30 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 02 02 10:00
1-a varžybų diena
2019 02 02
Prelim. paskutinė diena
2019 02 03
Mokestis, Eur
15

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 02 02 11:30
1-a varžybų diena
2019 02 02
Prelim. paskutinė diena
2019 02 03
Mokestis, Eur
15

Dalyvių lentelės

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Teniso erdvės aikštynas

Žirgų g. 1, Gineitiškės
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Beata Zykienė

Telefonas

+370 616 38821

El. paštas

beata@tenisoerdve.lt

svetainė

http://tenisoerdve.lt

Violeta Semaškienė

Turnyro direktorius
  • +370 699 81672
  • info@tenisoerdve.lt
  • Žirgų g.1, Gineitiškės

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Augustas Gečiauskas
-
-
Lukas Smailys
Dovydas Pakalnis
-
Herkus Zykus
Kaj Pirogov
Artemiy Salomatin
-
-
Deividas Bandzevičius
-
Aivijus Klupšas
-
Emilis Jaškūnas
Ketvirtfinalis
Augustas Gečiauskas
Lukas Smailys
Dovydas Pakalnis
Herkus Zykus
5-7 6-1 14-12
Artemiy Salomatin
Deividas Bandzevičius
Aivijus Klupšas
Emilis Jaškūnas
Pusfinalis
Augustas Gečiauskas
6-0 6-0
Dovydas Pakalnis
6-0 6-2
Deividas Bandzevičius
6-0 6-0
Emilis Jaškūnas
6-3 6-1
Finalas
Augustas Gečiauskas
6-0 6-1
Deividas Bandzevičius
7-5 4-6 10-3
Laimėtojas
Augustas Gečiauskas
6-0 6-0

Merginos - U12

1-as etapas
Laima Vladson
-
Julija Matuzonytė
Paula Kavaliauskaitė
Milė Cibulskytė
Ugnė Vingytė
Austėja Vasiliauskaitė
Liepa Galvelytė
Miriam Rozenstoka
Guoda Bogačkovaitė
Iveta Oganauskaitė
Viltė Daukantaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
Ona Marcinkevičiūtė
Valerija Bogdevic
Marta Krukauskaitė
Ketvirtfinalis
Laima Vladson
Paula Kavaliauskaitė
7-5 7-5
Ugnė Vingytė
6-0 6-1
Austėja Vasiliauskaitė
6-1 6-2
Miriam Rozenstoka
6-0 5-7 12-10
Viltė Daukantaitė
7-6(3) 6-7(4) 10-3
Viltė Vaitkevičiūtė
7-6(3) 6-1
Valerija Bogdevic
7-6(5) 6-3
Pusfinalis
Laima Vladson
6-0 6-0
Ugnė Vingytė
7-5 6-2
Viltė Daukantaitė
7-6(4) 6-1
Viltė Vaitkevičiūtė
1-6 6-4 10-7
Finalas
Laima Vladson
6-1 6-4
Viltė Daukantaitė
4-6 7-6(5) 10-8
Laimėtojas
Laima Vladson
6-1 7-5

Green park hotel Vilnius

Ukmerges g. 363, Fabijoniškės, LT-06327 Vilnius, Lietuva
Telefonas

+370 5 238 8000

El. paštas

info.vilnius@greenhotels.lt

Svetainė

http://greenhotels.lt

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adas Pesliokas
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Motiejus Nenartavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Natan Levin
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Grantas Pikūnas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Jonė Bakytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Vasiliauskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Greta Klimavičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovydas Pakalnis
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kipras Jonaitis
Gimimo metai
2007
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artemiy Salomatin
Gimimo metai
2007
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Išsibraukę dalyviai

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 02 03
Dokumentas
TENISO ERDVES TAURE 12 m Mergaitės
Data
2019 02 03
Dokumentas
TENISO ERDVES TAURE 12 m Mergaitės dėl 3-10 vietų
Data
2019 02 03
Dokumentas
TENISO ERDVES TAURE 12 m Berniukai
Data
2019 02 03
Dokumentas
TENISO ERDVES TAURE 12 m Berniukai dėl 3-10 vietų